Detaylı Backlink Analizi

Detaylı Backlink Analizi

by Ahmet Şenyiğit in on Ekim 29, 2018

Detaylı Backlink Analizi


Backlink internet sektöründe gerçekten uzun sürelerdir var olan ve uzunca sürede var olmaya devam edecek bir SEO yöntemidir. Başka sitelerin sizi göstermesi, sizi tavsiye etmesi olarak değerlendirebiliriz Backlink’i. Fakat bu değerlendirmede ne kadar çok sitenin sizi tavsiye ettiği değil, ne kadar güvenilir, güçlü ve köklü sitelerin sizi tavsiye ettiği önemlidir. Hatta çok fazla sayıda ve kalitesi çok düşük sitelerin size link çıkışı sağlaması yani backlink vermesi sitenizi sıralamalarda olumsuz etkileyecektir.

İşte tam da bu sebepten dolayı SEO dediğimiz olay iki ayrı dala ayrılarak daha kapsamlı hale gelmiştir, bu dallar;

  • Black Hat SEO
  • White Hat SEO

olarak bilinirler. Black Hat dediğimiz SEO yönteminde firmalar rakip sitelerine zararlı backlink çıkışı yaparak sıralamalardan düşürmeyi hedeflerler.

Eğer adınıza böyle illegal yöntemler uygulanmışsa veya farkında olmadan zararlı linkler edinmişseniz, Detaylı Backlink Analizi paketimde sizin için hepsini tespit ediyor ve size bildiriyorum. Sadece zararlı olanları değil, diğer tüm linkleri ve bunların değerlerini de size bildiriyorum.

Ben Siteniz İçin Ne Yapıyorum ?


Ücretli yazılımlar sayesinde, sitenizin sahip olduğu tüm linkleme haritasını çıkarıyor, size link veren tüm siteleri buluyorum. Bu linklerin ne kadar değerli olduğunu, sitenize yararlı mı yoksa zararlı mı olduğunu veya herhangi bir Black Hat SEO uygulaması mı yapılmış size bunu rapor halinde sunuyorum. Linklerin Spam Score değerlerini ölçüyor ve konuda sizleri detaylıca bilgilendiriyorum. Sitenizin linkleme sayesinde kazandığı Domain Otoritesi yani DA ve Sayfa Otoritesi yani PA değerlerinizi buluyor ve son 6 ay içinde nasıl bir yükseliş/düşüş yaşadığını sizlere rapor olarak sunuyorum. Tüm bu backlink haritasının ve bunca bilginin sayesinde siteniz için yürüteceğiniz çalışmalara karar vermeniz, yükselmeniz için tam olarak gereken etmenleri rahatça bulmanız oldukça kolaylaşıyor.

Detaylı Backlink Analizi Özellikleri;


  • Ahrefs, Semrush, MOZ, Alexa ve daha birçok ücretli yazılım kullanılarak tam haritaya erişim
  • Dofollow ve Nofollow şeklinde iki çeşit altında linkler belirtilir
  • Black Hat SEO ve diğer tüm zararlı link çalışmalarının tespiti
  • Kolay anlaşılır, daima elinizin altında duracak özel rapor halinde sunum
  • Size verilen linklerin ne kadar değerli veya değersiz olduğunun tespiti
  • Link veren sitelerin ve sizin sitenizin DA, PA ve Spam Score değerleri
  • Herhangi bir yönetim izni, siteye erişime gerek olmadan, sadece site adresi ile yapılan çalışma
  • Hizmet Süresi » 7 İş Günü

Görüşlerini insanlar ile paylaş.

Hizmet İncelemeleri

İnceleme yazabilmek için hizmeti almış olman ve giriş yapman gerek.