E-Ticaret Sitesi

Anahtar Teslim E-Ticaret Sitesi

by Ahmet Şenyiğit in on Ekim 27, 2018

E-Ticaret Sitesi


İşletmeler son dönemlerde ürünlerini sunabilecekleri müşteri çeşitliliğini ve sayısını arttırmak ve daha çok ürün satmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Tabii ki bu amaçta yapılacak işlerin arasında en başta bir web sitesi açmak geliyor. Kimisi sabit bir sayfa ve eski bir tasarım ile hazırlatıp yoluna devam ederken, kimisi ise güzel bir site kurdurup birkaç bir şeyler öğrenip kurdurduğu sitesine güncel olarak ürünlerini, işi ile ilgili makalelerini, firması ile ilgili bilgilerini giriyor. Ardından sitesi için SEO ayarlamaları, reklam çalışmaları yaptırıp internet üzerinde ki kimliğini ve bilinirliğini en üst düzeye çıkarıyor.

Tabii bazıları sadece bunun ile de yetinmeyip, sadece bölgesinde satışını yaptığı ürünleri, açtırdığı E-Ticaret sitesi sayesinde tüm Türkiye’de satışını yapabiliyor. Buda işletme için devasa bir müşteri kitlesine ulaşmak demek oluyor. E-Ticaret sitelerinde satışını yaptığınız ürünleri listeler, onlarla ilgili fotoğraf girer, fiyat bilgisi yazar ve ufak açıklamalarda bulunursunuz. Potansiyel müşteriniz ürüne ulaşır, inceler ve ödeme yöntemlerinde birini seçerek siparişini verir. Size ise sadece kargoya vermek ve kazancınızı almak kalır. Bu kadar basit bir sistem ile çok büyük kazançlar elde eden işletmeler, sitelerine çok daha fazla yatırım yaparak gün geçtikçe kazançlarını katlamaya devam ediyorlar. Eğer yeterli bir siteye sahip, en doğru reklam kampanyalarını yürütürseniz, kazancınızı ikiye katlamanız oldukça basittir. Fakat sadece siteyi açıp bir daha yüzün bakmamak ile bu olmaz şimdiden sizlere söyleyeyim.

Ben Sizin İçin Ne Yapıyorum ?


Ben işletmeniz için tüm ürünlerini fiyat, fotoğraf, açıklama bilgileri ile birlikte listeleyebileceğiniz, sınırsız seçenekler ile donatılmış, modern tasarımlı bir E-Ticaret sitesi oluştururum. Kargo seçeneklerinden tutun, toplu indirim özelliklerine, indirim kuponu ve puan sisteminden, otomatik mail bilgilendirmesine kadar sayısız özellik barındıran çok geniş bir altyapı ile hazırlanmış E-Ticaret sitenizde, size garanti veriyorum ki eksikliğini çektiğiniz herhangi bir şey olmayacak. Çünkü sınırsız genişletme mümkün bir oldukça bilinen bir sistem ile hazırlanarak sizlere sunuyorum. Göze hoş gelen ürün sliderları, sınırsız ürün listeleyebilme özelliği, varyasyon seçenekleri ve diğer aklınıza gelecek herşey hazırlamış olduğum dinamik tasarımlı E-Ticaret sisteminde bulunuyor. Ultra güvenli bu yapı ile müşterilerinize birden fazla ödeme yöntemi sunarak, ister Havale ile ister Kredi kartı sistemi ile ödemeleri alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı için herhangi bir şeyinizin bulunmasına veya bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sizin için tüm sistemi anahtar teslim olarak hazırlayıp size sunacağım. Size ise sadece ürünlerinizi girmek kalıcak. Buda kolay arayüz sayesinde kolaylıkla yapabileceğiniz bir işlem.

E-Ticaret Sitesi Özellikleri;

 • Tamamı ile esnek, güvenli ve hızlı altyapı (WordPress)
 • Sınırsız tasarım seçeneği ile en modern ve dinamik tasarımlar
 • Kargo ile ilgili sınırsız ayar seçeneği
 • Varyasyonlu (Renk, Beden veya Herhangi) ürün seçeneği
 • İndirim kuponu oluşturabilme ve satın alımda puan kazanma sistemi
 • Şu ekonomik açıdan sıkıntılı dönemde toplu indirim ve toplu zam seçenekleri
 • Otomatik mail sistemi ile hem müşteriye hemde size sipariş anında tam bilgilendirme gönderilir
 • Tüm kredi kartları geçerli sistem (Herhangi bir şeye gerek yok)
 • Havale/EFT, PayPal, Kapıda Ödeme ve diğer ödeme seçenekleri
 • Kolayca yönetilebilen arayüzü ile çok kolay bir şekilde ürünlerinizi girebileceksiniz
 • Esnek altyapı ile daha birçok yazamadığım özellik.
 • Tamamı ile anahtar teslim paket olup sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Hayal edin ve gerisini bana bırakın.
 • Domain ve Hosting için ilk ödemeler fiyata dahildir, ekstra birşey ödemenize gerek kalmaz.
 • Google Merchant Center için uyumlu tasarımlar sayesinde aramada kutucuklu ürün reklamı verebilirsiniz

Görüşlerini insanlar ile paylaş.

Hizmet İncelemeleri

İnceleme yazabilmek için hizmeti almış olman ve giriş yapman gerek.