Gümüş Backlink Paketi

Gümüş Backlink Paketi

by Ahmet Şenyiğit in , on Ekim 29, 2018

Gümüş Backlink Paketi


Backlink son dönemlerin şüphesiz ki en iyi SEO yöntemlerinden biri. Birçok işletme ve haber siteleri sayfa otoritelerini yükseltmek ve Google’da güzel sıralamalar edinmek için backlink yöntemine başvuruyorlar. Bu yöntem siteyi oldukça güçlendirse de, sıralamaları olumlu etkilese de oldukça risklidir ve incelikle yapılması gerekir. Çok fazla sayıda link alımı ve kalitesiz, otoritesi düşük sitelerden link alımları sitenizi kötü etkileyebilir. Bunların yanında ayriyeten bir çok küçük detaylar barındıran bu backlink işi, ciddi anlamda titiz yapılmalıdır.

LÜTFEN DİĞER KİM OLDUĞU BELİRSİZ İNSANLARIN YAPTIĞI HAZIR LİNKLERDEN OLUŞAN ZARARLI ÇALIŞMALAR İLE KARŞILAŞTIRMAYALIM. ÇALIŞMAMIZIN HİÇBİR ZARARI YOKTUR

Ben Sizin İçin Ne Yapıyorum ?


Gümüş paketimde siteniz için öncelikle detaylı bir araştırma yapıyor, ardından alacağım linkleri belirliyorum. Spam Score oranları 100 üzerinden en fazla 15 olan sitelerden alındığı için ki bu normal bir sitede de böyledir, linklerim tamamı ile zararsız oluyorlar. Genelde backlink paketi satan insanlar hazır sitelerden ve çok fazla link alınmış sitelerden aldığı için, faydası olmadığı gibi zararı oluyor. Bu aldıkları sitelerin Spam Score oranlar genelde 65 – 75 seyirlerinde oluyor ve sitenize zarar veriyor. Bu nedenle yaptığım işin onlar ile kıyaslanmamasını yukarıda belirttim. Ayrıca link aldığım sitelerin birçoğu Domain Otoritesi yani DA bakımından 100 üzerinden 80i geçmiş siteler ve linkler dofollow şeklinde. Yani siteler ciddi anlamda çok üst kalitede ve Spam Score’ları oldukça düşük. Bu nedenle diğerleri gibi 100, 1000 backlink çalışması yapmıyorum, 5, 10 ,15 gibi link ile çalışma yapmam emin olun ki hepsinden çok daha faydalı olacaktır.

 • 80 – 90 arası Domain Otoritesi (DA) ve 25 – 40 arası Page Otoritesi (PA) ile çok yüksek kaliteli linkler.
 • İki günde bir backlink kazanımı ile iş uzatılır. Yavaş yavaş yapılması halinde site için doğal gözükür ve daha faydalı olur.
 • Linkler kesinlikle nofollow değildir. Gerektiği yerde nofollow alınsa da, alacağım linklerin hepsi dofollow linktir.
 • Bu çalışma kesinlikle hiçbir durumda zararlı değildir.
 • Sadece belirlediğiniz anahtar kelimelerde değil, tüm kelimelerde yükseliş göreceksiniz.
 • Tüm kelimelerde yükseliş görmenizin sebebi ise çalışmamızın Domain Otoritenizi arttıracak olmasıdır.
 • Tüm bu çalışma ardından anlaşılır ve detaylı bir rapor sunulacaktır. Böylelikle çalışmamızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.
 • Hizmet Süresi » 10 Gündür fakat faydasını görme süreniz 15 gün ile 1 buçuk ay arasıdır, unutmayın backlink kapsamlı ve yavaş ilerleyen bir yoldur.

Gümüş Paket İçeriği


 • Domain Otoritesi yüksek ayrı ayrı 5 siteden tanıtım yazısı şeklinde backlink
 • Her site için ayrı 5 adet SEO uyumlu makale yazımı (İsterseniz sizde yazabilirsiniz)
 • Spam Score oranınız yüksekse bunu düşürmek için çalışmalar
 • Her bir yazı için 3 adet link anahtar kelimeler aracılığı ile sitenize sağlanacaktır (Toplam 15 anahtar kelime)
 • Tüm bu linklerin detaylı bir raporu ve sizlere faydasının sunumu

Görüşlerini insanlar ile paylaş.

Hizmet İncelemeleri

İnceleme yazabilmek için hizmeti almış olman ve giriş yapman gerek.