Haber Sitesi

Anahtar Teslim Blog/Haber Sitesi

by Ahmet Şenyiğit in on Ekim 27, 2018

Blog/Haber Web Sitesi


Birçok insan evde kendine yeni ek kazanç yöntemleri ararken, aslında bunun oldukça basit olduğundan habersizler. Fakat basit dediğime bakmayın aslında çok kolay bir şey değil. İnsanların aradıklarını bulmaları, vakit geçirmeleri, yeni bilgiler edinmeleri ve hikayeler okumaları için yapılmış genellikle yazı odaklı olan bu sitelerde insanlar çokça vakit geçirir. Fakat herkesin bildiği bir söz vardır, vakit nakittir. İnsanlar sizin yazdığınız haber, hikaye, rehber veya her ne ise bunları okurken sitenizin hitleri gün geçtikçe artacak. Siz güzel içerik girmeye devam ettikçe her gün dahada büyüyeceksiniz. Düzenli bir çalışmanın ve emeğin karşılığında ise sitenize alacağınız reklamlar, ortaklık sözleşmeleri ve linkleme çalışmaları size gerek aylık olarak gerekse anlık hatırı sayılır bir kazanç getirecek. Fakat unutmayın, bu her ne kadar kolay denilse de 3 aydan önce para kazanmaya başlamak gerçekten zordur size bir öğüdüm olsun.

Ben Sizin İçin Ne Yapıyorum ?


Ben sizin için her türlü yazı, video, liste, test ve aklınıza gelebilecek her türlü içeriği kolaylıkla girmenizi sağlayan, SEO uyumlu, oldukça güvenli ve son derece hızlı web sitesi oluşturuyorum. Ayrıca bu web sitesinin altyapısı oldukça esnek olup sonradan yapmak istediğiniz her türlü tasarımsal ve donanımsal değişikliğe el vermektedir. Tüm bunların yanında mükemmel bir tasarım çıkaracağımı size garanti ediyorum diyebilirim.

Blog/Haber Web Sitesi Özellikleri;

  • Tamamı ile esnek, güvenli ve hızlı altyapı (WordPress)
  • Sınırsız tasarım seçeneği ile en modern ve dinamik tasarımlar
  • Yazacağınız yazıların yanı sıra, video, liste, test, anket ve daha birçok içerik çeşidini de sizlere sunuyorum
  • Tamamı ile anahtar teslim paket olup sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. İstediğiniz konuda blog yada haber sitenizi oluşturup size tam olarak teslim ederim.
  • Domain ve Hosting için ilk ödemeler fiyata dahildir, ekstra birşey ödemenize gerek kalmaz.
  • Genel SEO ayarlarınızı en iyi düzeye getirerek, Google sıralamalarında en iyi yerlere gelmenizi sağlarım, çok daha fazla ziyaretçi ile çok daha fazla kazanırsınız.

Görüşlerini insanlar ile paylaş.

Hizmet İncelemeleri

İnceleme yazabilmek için hizmeti almış olman ve giriş yapman gerek.