İnstagram Takipçi Satın Al Ucuz

İnstagram Takipçi Satın Al (Karışık)

by Ahmet Şenyiğit in , on Kasım 1, 2018

İnstagram Takipçi Satın Al Ucuz


Bildiğiniz üzere artık sosyal medya kanalları sadece kişiler tarafından değil, işletmeler tarafından da gerek reklam amaçlı gerekse müşteri tanıma açısından, çokça kullanılmaya başlandı. Sosyal medya evrenine en başından katılan işletmeler çokça reklam potansiyeli yakalarken biraz gecikmiş olanlar ise bu durumdan daha az faydalandılar. Bu denge sebebi ile bir rekabet ortamı oluştu ve işletmeler gün geçtikçe birbirleri ile yarış haline girdiler. Tabi ki bunda oldukça haklılar çünkü sosyal medya gerçekten hiç küçümsenmeyecek kadar büyük bir reklam potansiyeli içeriyor. Bu yarış aleminde kimi işletmeler paylaşımlarına oldukça fazla özen göstermeye başladılar ve grafik tasarımcılar ile çalışmalarını yürütmeye başladılar. Ortaya birçok işletme tarafından mükemmel profiller çıktı, çok özenli ürün ve hizmet sergi alanları oluştu. Fakat böylesine güzel bu profillerde kurumların en büyük problemlerinden biri ise takipçi ve beğeni sayıları oldu. Büyük ve kaliteli bir firma imajına sahip olmak isteyen herhangi bir firma, tamamı ile doldurulmuş bir profil oluşturuyor, özenli paylaşımlar yapıyor ve mükemmel stratejiler uyguluyor. Fakat 50 ile 500 arasında seyir eden takipçi sayısı ve beğeni sayıları bu işletmenin tüm imajını yerle bir ediyor. Yapılan harcamaları ve uğraşı tamamı ile boşa çıkarıyor.

Bunca harcama yapıp müşterinin gözünde ihtişamlı bir imaj yaratamayan kurumlar, bunca uğraş, çaba ve masrafın boşa gitmemesi için bu eksikliğe bir çözüm arıyorlar. İşte burada ben devreye giriyorum ve sizler için tüm sosyal medya platformlarında profesyonel takipçi, beğeni, izlenme, abone ve aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti ucuz fiyatlar ile sunuyorum. Sahip olduğum büyük medya havuzu sayesinde türk, yabancı veya belirli bir özellikte sınırsız takipçiyi sizler için sunabiliyorum.

İnsanlar genelde instagram takipçi satın al ucuz ve güvenilir takipçi satın alma siteleri gibi birçok arama gerçekleştirip güvenilir ve ucuz takipçi satın almak istiyorlar. Ben bu hizmetimde bu iki faktörü bir araya getirerek yapıyorum.

İnstagram Takipçi Satın Almak Mantıklı mı ?


İnstagram takipçi satın alma çoğu kişiye saçma gelse de yukarıda anlattığım işletme ve kurumlar için oldukça mantıklı bir seçenektir. Saçma gelen tarafı ise genelde kişilerin kendi profilleri için instagram takipçi satın almak istemeleridir fakat bu durumda da kişi belkide aldığı bir miktar takipçi ile bir fenomen haline dönüşecektir. Belkide var olan bir yeteneği keşfedilecektir. Bu gibi durumları düşünmeden bu iş için bana göre saçma diyemeyiz. Fakat yinede en gerekli profillerin kurum hesapları olduğu konusunda hemfikiriz.

Neden İnstagram ?


İnstagram diğer sosyal medya platformlarına kıyasla ciddi anlamda fazla kullanıcı içeren, aralarında uzun zamandır en popüler ve en dinamik sosyal medya platformudur. İşletmelerin instagram maceralarında bir diğer etken ise öteki platformalara kıyasla instagram üzerinden satış ve reklamın daha rahat ve daha işlevsel yapılmasıdır.

Kazanç Potansiyeli


Ben ciddi anlamda instagram popüleritesinin büyük bir kazanç kaynağı olduğunu, bu mecrada popüleriteyi yakalayan yada yaklaşan insanların ciddi paralar kazandığını söyleyebilirim. Bu instagram takipçi satın al paketi ile gerçek bir popülarite yakalamayacak olsanız da, bu yolda atılmış en büyük adımlardan birini atacaksınız diyebilirim. Sattığınız ürünlerin, çektiğiniz videoların veya paylaştığınız ilgi çekici görselleri insanların keşfetinde çıkması, sayfanızı her geçen gün daha büyük hale getirecek. Aldığınız takipçiler, kazandığınız gerçek takipçilere kolayca dönüşecekler. İnstagram takipçi satın al ucuz ismiyle insanlar birçok aramalar yaparak bu işi en ucuz ve kaliteli yapanı bulmaya çalışıyorlar. Tabi ki diğer firmaların verdiği fiyatları gördüğümde insanlara bende hak verdim diyebilirim. İnstagram takipçi satın alma piyasasında ciddi anlamda yüksek fiyatlar dönüyor ve herkes de bundan oldukça şikayetçi. Ben ise sizler için fiyatlarımı en düşük şekilde tutmaya çalışarak hizmet veriyorum.

İnstagram Takipçi Fiyat


İnstagram takipçi fiyat siteden siteye, takipçi çeşitinden, kullanılan panele ve havuza göre değişiklik gösterebiliyor. Ben gerçekten kalite bir havuz kullandığımdan dolayı sizlere hem hızlı, hem kaliteli hemde ucuz instagram takipçisi sunabiliyorum. Çok uçuk fiyatları veren siteler gerçekten eskimiş ve kötü paneller ile çalışıyorlar ve buda kaliteden ödün vermeye sebep oluyor.

Ben birçok hizmetimde mümkün olduğunca müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya özen göstererek ilerliyorum. Bu hizmetimde ise müşteri memnuniyetini sağlayacak şey fiyatlar oluyor tabi ki de. İnstagram takipçi fiyat seçeneklerini oldukça ucuz tutmak için elimden gelen her şeyi yaparak bolca müşteri ile çalışmayı hedefliyorum.

Genelde bu hizmeti almak isteyenler İnstagram takipçi satın al ucuz şekilde kendine bir imaj oluştur, güçlü bir firma olduğunu göster ve satışlarına başla fikri ile ilerliyorlar ve birçoğu da başarılı oluyor diyebilirim. Hizmet verdiğim giyim, hediyelik eşya ve diğer satıcılara geri dönüş yaparak ne alemde olduklarını sorduğumda gerçekten iyi durumda olduklarından bahsediyorlar.

İnstagram takipçi satın al ucuz fiyatlar ile birlikte kurum profiline, kişisel profiline veya sayfana güç katarak organik takipçilerin yolunu aç, keşfete düş, kazancını katla.

Hizmet Özellikleri;


 • Sadece kullanıcı adı gereklidir, herhangi bir şifre talep etmemekteyim.
 • Takipçiler bot değil tamamı ile aktif İnstagram kullanıcılarıdır
 • Aktif olduklarından dolayı %5 ile %20 arasında bir düşüş yaşanabilir
 • Türk takipçi ve yabancı takipçi karışık şekilde profilinizi takip eder
 • Takipçilerin gelmesi aylar sürmez, en fazla 1 veya 2 gün içinde tamamlanmış olur
 • Kaliteli havuz ve kaliteli panel sayesinde bir sorunla karşılaşılmaz tamamen güvenlidir
 • Takipçilerin gelebilmesi için profilinizin açık olması gerekmektedir
 • Eğer işletme hesabı iseniz keşfette çıkma olasılığınız kesinlikle artacaktır
 • İnstagram takipçi satın al ucuz olarak profilini büyüt ve kazancını katla

Görüşlerini insanlar ile paylaş.

Hizmet İncelemeleri

 • Diğerlerine göre ucuz takipçi

  Diğer sitelere kıyasla daha profesyonel ve kat kat daha ucuz olan bi sistem. Şimdilik 10k takipçi aldım, oldukça hızlı geldi ayrıca 12k gönderdi arkadaş.

  1 of 2 people found this review helpful.

  Diğer müşterilen en yararlı yorumu bulmasına oy vererek yardımcı olun.

  Bu incelemeyi yararlı buldun mu? Evet Hayır

 • Hızlı ve Kaliteli Hizmet

  Arkadaştan 40k takipçi satın aldım 1 ile 2 gün arasında tamamlandı, takipçiler gerçekten aktifler fakat ufak bir düşme oluyor ona göre almanızı tavsiye ederim. 36k civarı kaldı bende. Hızlı ve kaliteliydi teşekkürler.

  Geribildirim için teşekkürler.

 • İnceleme yazabilmek için hizmeti almış olman ve giriş yapman gerek.