Kurumsal Web Sitesi

Anahtar Teslim Kurumsal Web Sitesi

by Ahmet Şenyiğit in on Ekim 27, 2018

Kurumsal Web Sitesi


İşletmeler son dönemlerde ürünlerini sunabilecekleri müşteri çeşitliliğini ve sayısını arttırmak ve daha çok ürün satmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Tabii ki bu amaçta yapılacak işlerin arasında en başta bir web sitesi açmak geliyor. Kimisi sabit bir sayfa ve eski bir tasarım ile hazırlatıp yoluna devam ederken, kimisi ise güzel bir site kurdurup birkaç bir şeyler öğrenip kurdurduğu sitesine güncel olarak ürünlerini, işi ile ilgili makalelerini, firması ile ilgili bilgilerini giriyor. Ardından sitesi için SEO ayarlamaları, reklam çalışmaları yaptırıp internet üzerinde ki kimliğini ve bilinirliğini en üst düzeye çıkarıyor.

Tabii sizde hak verirsiniz ki bu bilinçli işletmeler nerdeyse satışlarını ikiye katlıyorlar. Peki sizce bu mümkün mü ? Artık ekmek fırınlarından tutun pastanelere kadar herkesin bir web adresi bulunuyor. Çünkü internet kullanımının maksimum düzeye ve kolaylığa ulaştığı şu dönemde Web Sitesi = Kazanç eşitliği uzunca süre devam edecek bir gerçek.

Ben Sizin İçin Ne Yapıyorum ?


Ben işletmeniz için ürünlerini, adres ve ulaşım bilgilerini, amaçlarınızı, misyonunuzu, hakkınızdaki birçok fotoğrafı ve bilgiyi en modern tasarım ögeleri ile sergileyebileceğiniz dinamik web siteleri oluşturuyorum. Bu kurumsal web sitelerinde kullandığım altyapının esnekliği sayesinde sonradan istediğiniz takdirde ister bir online satış sitesine dönüştürebiliyor, isterseniz ürünlerinizi listeleyebiliyor, isterseniz de işiniz ile ilgili bilgiler verdiğiniz bir blog oluşturabiliyorsunuz. Tüm bunların yanında bu esnek altyapı oldukça kolay kullanılabiliyor ve tamamı ile türkçe arayüzü ile istediğiniz herşeyi bana gerek kalmadan sizin yapmanıza olanak kılıyor. Tüm bu özelliklerin yanında oldukça güvenli, son derece hızlı ve sonsuz tasarım seçeneği ile sizlere anahtar teslim bir web sitesi sunuyorum. Yapmanız gereken hiçbir şey bulunmuyor, sadece istediğiniz alan adını bana söyleyin ve hayalinizde ki siteyi anlatın, sizler için tasarlıyor olacağım.

Kurumsal Web Sitesi Özellikleri;

  • Tamamı ile esnek, güvenli ve hızlı altyapı (WordPress)
  • Sınırsız tasarım seçeneği ile en modern ve dinamik tasarımlar
  • İşletmenizi tanıtabileceğiniz alanların yanı sıra, canlı harita, ürün listeleme, ulaşım formu, blog ve daha birçok özellik
  • Tamamı ile anahtar teslim paket olup sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece ekstra ürün listeleme istediğiniz de ürün bilgilerini girmek size aittir. Onun dışında hayal edin ve gerisini bana bırakın.
  • Domain ve Hosting için ilk ödemeler fiyata dahildir, ekstra birşey ödemenize gerek kalmaz.
  • Google ürünlerine kayıt ile Bussines Card oluşumu sağlarım ve bölgenizde ulaşabileceğiniz her müşteriye ulaşarak kazancınızı maksimuma çıkartırım.

Görüşlerini insanlar ile paylaş.

Hizmet İncelemeleri

İnceleme yazabilmek için hizmeti almış olman ve giriş yapman gerek.