Merhaba, ben Ahmet Şenyiğit.

Uzun zamandır, Website tasarımları, SEO, Edtörlük ve Grafik Tasarım alanlarında çokça çalışmalar yürüterek birçok deneyim edindim. Kendi projelerimi hayata geçirdim, yönettim. Başkalarının projelerine hayat verdim, sorunlar yaşadım, sorunları çözdüm ve gerçek anlamda kendime çokça şey kattım.

Bu bilgi birikimim, deneyimlerim ve bolca referansım ile artık bu işi profesyonel olarak yapacağıma ve insanların sorunlarına bir çözüm olacağıma inanarak kendi dijital hizmet marketimi kurdum. İnsanlara tüm hizmetlerimi rahatça sergileyebildiğim bu markette, yeteneklerime ve hizmetlerime karşılık olacağını düşündüğüm ücretleri belirttim.

Biliyorsunuz ki bu işi çokça yapan var ve bazen ciddi anlamda 20 TL, 100 TL gibi komik fiyatlara web siteleri yapanlar mı dersiniz, logo tasarlayanlar mı yoksa SEO Uzmanı olduğunu belirtenler mi hepsinden bolca bulunuyor. Fakat zaten mantıklı bir müşteri, bu işin bu kadar kolay olmayacağını, bu gibi ücretlere yapılamayacağını anlayabilir. Bunların oldukça zararlı çalışmalar olduğunu söylemekte de fayda görüyorum ayrıca.

Ben bu konularda 30 senelik tecrübesi olan, tam olarak uzman diye tabir ettiğimiz bu işlerin tillahı olmuş bir insan değilim. Zaten böyle olsaydım fiyat aralığım böyle dar değil, ciddi anlamda yüksek olurdu ve holdingler ile çalışırdım. Kendinize böyle birini bulamazsınız çünkü hizmet bedelleri hiçe sayılacak ve bu kadar ucuz şeyler değil. Fakat işimi ciddi anlamda benim ile aynı kulvarda olan insanlara karşın mükemmel yaptığımı düşünüyorum. Verdiğim sözlerin arkasında duruyorum, iyi bir tasarım gözüm var ve işimi severek yapıyorum. Her ne kadar tam uzman bir Web Master olmasam da müşterilerim her zaman oldukça mutlular. Referanslarıma dilerseniz bir göz atabilirsiniz.

Eğer benim ile çalışmak istiyorsanız ihtiyacınız olan hizmeti mağzamdan satın alabilir, eğer başka bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız iletişim bölümündeki telefon numaram veya E-Posta bilgilerim aracılığı ile bana ulaşabilirsiniz.