İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram Takipçi Kasma (Ücretsiz)

by Ahmet Şenyiğit in İnstagram on Kasım 3, 2018

İnstagram Takipçi Kasma Ücretsiz


İnstagram Takipçi Kasma Ücretsiz

İnstagram son zamanlarda hem kişiler için hemde işletmeler ve kurumlar için en eğlenceli, en kazançlı ve reklam potansiyeli en yüksek sosyal medya platformlarından biri. İyi yönetildiği takdirde gerçekten kazanç ve popülarite elde etmek oldukça kolay olduğundan insanlar instagram takipçi kasma ücretsiz yöntemler aramaya başladılar. Ben bugün sizlere herhangi bir ücret vermeden instagram takipçilerinizi nasıl arttıracağınızdan bahsedeceğim. İşletmelerin profesyonel görünmesi adına ve kişilerin ise fenomen olmaya bir adım daha yaklaşmaları için bu instagram takipçi kasma ücretsiz yöntemler oldukça işinize yarayacaktır. Şimdi ise instagram takipçi kasma yolları listemize başlayalım.

1. Basit Havuz Siteleri

Bu sitelerde çok rahat bir şekilde kendi hesabınıza aktif ve bot karışık şekilde takipçi, beğeni ve diğer hizmetleri sağlayabilirsiniz. Fakat bunları yapabilmek için biraz uğraşmak zorundasınız. Bu sitelerin mantığını size anlatmam gerekirse, siz başka insanlara beğeni, takip veya herhangi bir sitede herhangi bir hizmet sağlayarak puan kazanıyorsunuz ve bu puanları instagram takipçisi yada beğenisi için harcayabiliyorsunuz. Fakat bu sitelerin dediğim üzere tercih edilmeme sebebi, ciddi anlamda uğraşmanız gerekiyor. Eğer 100 – 500 arası bir takipçi istiyorsanız idealdir fakat daha üstü için ciddi anlamda her gün insanları takip etmeniz, bir şeyler beğenip puan kasmanız gerekiyor. Bu siteler arasında global olarak en büyük olan site addmefast.com olarak bilinir. Ayrıca bu programlar sadece instagram takipçi arttırma için değil instagram beğeni arttırma yolları içinde sıkça kullanılmaktadır.

2. İnstagram Ücretsiz Takipçi Uygulamaları

İnstagram ücretsiz takipçi kazanma uygulamaları son zamanlarda az sayıda ve hızlı şekilde takipçi kazanmak isteyen kullanıcılar için üretilmiş, yukarıda bahsettiğim havuz sitelerinin daha dar versiyonudur. Bu uygulamalarda bilgisayar değil direk telefon üzerinden işinizi görebilir, aynı şekilde başka hesapları takip ederek rahatlıkla takipçi kazanabilirsiniz. Fakat başka hesapları takip etmek veya sonrasında çıkmak ile uğraşmak size göre değil ise bu yöntemi pek tavsiye etmiyorum. Ayrıca bazı uygulamalar instagram bilgilerinizi veya APİ şifrenizi çalarak, ileride sizden habersiz binlerce hesabı takip edip fotoğraf beğenebiliyorlar. Yani bir nevi bu havuza sokulmuş oluyorsunuz. Bu nedenle güvenlik açısından dikkat edin ve her ücretsiz takipçi uygulamasına güvenmeyin. Fakat hızlı bir şekilde instagram beğeni kasma için bu uygulamaları rahatça kullanabilirsiniz.

instagram takipçi arttırma

3. Keşfete Düşmek

Hesabınızı eğer bir işletme hesabına dönüştürürseniz, etkileşimi fazla olan bir paylaşımınız ilgi alanı sizin içeriğinize yakın olan insanların keşfetine düşecektir. Yani bir paylaşım yaptınız, bu paylaşım diğer paylaşımlarınızdan daha fazla etkileşim yani beğeni ve yorum alırsa eğer, keşfete düşme olasılığı aldığı beğeniler ve yorumlar kadar artacaktır. Buda demek oluyor ki eğer spor ile ilgili paylaşım yaptıysanız, daha önce spor paylaşımlarına bakmış ve beğenmiş biri yani ilgisi o yönde olan biri sizi keşfetinde görecektir. Buda diğer tüm anlattıklarım arasında edinelecek en organik, faydalı ve doğal takipçinizi bulmaya yarayacaktır. Çünkü hem ilgi alanı sizin içeriğiniz olan, hemde sizi doğal yolla bulmuş takipçiler edinmek ciddi anlamda kaliteli bir kitleye sahip olmanıza sebebiyet verecektir. Fakat bu diğer yöntemlerin arasında en zor ve en komplike yöntemdir. instagram takipçi kasma ücretsiz yöntemler arasında en çok tavsiye ettiğimiz yöntem budur fakat belirli bir altyapı gerekmektedir. Bu altyapı için ise instagram takipçi arttırma yollarına başvurabilirsiniz.

4. Etiket Kullanımı

Bu yöntemde #follow, #followme gibi etiketler kullanırsınız ve bu etiketlerde dolanan kullanıcılar sizi takip etmeye başlarlar fakat bu en yararsız yöntemdir çünkü genelde sizi takipten çıkarlar. Etiket sisteminde yapılacak en doğru instagram takipçi kasma yöntemi ise paylaştığınız içerik ile yakından alakalı etiketler paylaşmaktır. Örneğin bir giyim butiğisiniz ve deri ceket ürününüzü paylaştınız. Bu ürüne #deri, #dericeket, #derimont gibi etiketler atarsanız eğer, deri cekete ihtiyacı olan ve bu etiket başlığında dolaşan insanlara ulaşabilir, hem kolay yoldan takipçi kazanabilir hemde en potansiyel müşteri kitlenizi rahatlıkla bulabilirsiniz.

5. Kullanıcı Etkileşimleri

Müşterilerinizi veya takipçi olarak kazanmak istediğiniz insanları takip edin, onların fotoğraflarını beğenin yorumlar yapın ve sürekli bir etkileşim halinde olun. Ne kadar fazla insan ile etkileşime girerseniz o kadar çok insanın sizi görmesi demektir bu. Eğer içeriğiniz yeterince iyiyse bu insanlar sizi takip etmekten çekinmeyeceklerdir. Yine instagram takipçi kasma taktikleri arasında oldukça yüksek ve hedef kitle odaklı bir yöntem fakat bu yöntemde oldukça zordur. instagram takipçi kasma ücretsiz yazımızda 2018 itibari ile bulunan taktikler ve yöntemler bunlar.

instagram takipçi gönderme

6. İnstagram Takipçi Satın Al

İnternet üzerinden instagram takipçi satın al yöntemimiz ücretsiz değildir fakat son zamanlarda her ne kadar firmalar çok fazla ücretler ile bu işi yapsalarda ucuza ve kaliteli yapan alternatifler bulabilirsiniz. Ben yaklaşık 3 senedir oluşturduğum panel ve havuz ile bu hizmeti en ucuz ve kaliteli şekilde sunmaktayım. Eğer diğer yöntemler ile uğraşamam ve ufak miktarlar verip ucuz takipçi alabilirim diyorsanız fiyat tabloma bir göz atın derim.

İnstagram takipçi kasma ücretsiz yazımız burada sona eriyor, okuduğunuz için teşekkür ederim. Siteden sunduğum hizmetlere ve diğer yazılarıma bir göz