Ahmet Şenyiğit Dijital Market’i (https://magaza.ahmetsenyigit.com.tr) ziyaret eden kullanıcılar, siteye üye olan kullanıcılar ve hizmet satın alan kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar.

  1. Site; Kuruçeşme Fatih Mahallesi, Barış Caddesi, NO:86/B adresinde faalliyetlerini yöneten Ahmet Şenyiğit. tarafından işletilmektedir. Bundan böyle Dijital Market olarak adlandırılacaktır.
  2. Siteye giren ve üye olan kullanıcılar mail adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler.
  3. Kullanıcılar siteye girdikleri bilgi ve içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, Dijital Market kullanabilme hakkını saklı tutar.
  4. Site üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda Dijital Market, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.
  5. İş sonunda alıcı, iş için yorumda bulunur. Dilerse teslim aldığı işi, satıcının teslim ettiği işler kısmında yayınlatabilir.
  6. Bu sözleşmenin ihlali halinde, tüm zararı siteyi kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı karşılayacaktır.
  7. Dijital Market herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.
  8. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan Dijital Market sorumlu değildir.
  9. Dijital Market, siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, Dijital Market haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.